Позакласна робота

Перемога наша...

9 листопада 2022 року, завершився футбольний турнір серед команд шкіл Чортківської громади. За звання кращої впродовж двох днів змагалися 11 команд, учні 5-9 класів. У своїй підгрупі юнаки вибороли перше місце, а у півфіналі також здобули перемогу. Ввійшовши у фінал, команда юнаків Чортківської гімназії зіграла 1:1 із командою ЗОШ #5. І тільки за рахунок пенальті, гімназія виборола перше місце.

У п’ятницю, 16 жовтня 2021 року відбулися змагання серед юнаків шкіл нашої громади у баскетболі 3х3

Нагороджував переможців та їх наставників міський голова Чорткова Володимир Шматько: «Останнім часом популярність спортивних ігор невпинно падає. Все більше дітей захоплюються відеоіграми. Радий, що все ж у нашій громаді є учні, які цікавляться та займаються різними видами спорту. Впевнений, що це відбувається завдяки високому професіоналізму вчителів фізичної культури.
Я маю велику приємність сьогодні тут нагороджували найкращих спортсменів наших шкіл. Бажаю, щоб результатами ваших старань було безліч перемог та нагород. Пам’ятайте, що спорт – це невпинний рух та помічник у зміцненні вашого здоров’я».
За результатами змагань грамотами та кубками нагородили переможців:
- 1 місце – Чортківська гімназія ім. М. Шашкевича; 2 місце – Чортківська СШІ І-ІІІ ступенів №3 ім. Р. Ільяшенка; 3 місце – Чортківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

Змагання серед шкіл Чортківської громади з баскетболу 3Х3.

Лютий 2020

2 місце

Змагання серед шкіл Чортківської громади з волейболу

Листопад 2019

1 місце

Адміністрація Чортківської гімназії вітає команду юнаків з перемогою у міських змагання з волейболу. Молодці! Так тримати! Успіхів в зональних змаганнях.